Forumi

Futbolli i Huaj

 • Forum
  Tema
  Poste
  Postimi fundit
 • Kampionatet e huaja
  Ketu mund te diskutoni mbi kampionatet e huaja si kamponati Italian,Gjerman,Anglez, Spanjoll, etj.
  8 Tema
  4000 Poste
  Postimi fundit nga futbollist Shiko postimet e fundit
  E Shtunë, 10 Tetor 2015 , 01:16
 • Evenimente Europiane e Boterore
  Diskutoni per Kupen e Botes , Kupen e Europes , Ligen e Kampioneve , Kupen Uefa , Kupa Intertoto .
  Moderator: Man in Redblue
  36 Tema
  5829 Poste
  Postimi fundit nga futbollist Shiko postimet e fundit
  E Martë, 29 Shtator 2015 , 00:15

Kush është në linjë

Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor