Forumi

Ora E Martë, 12 Dhjetor 2017 , 10:09

 • Forum
  Tema
  Poste
  Postimi fundit
 • Rregullat
  Rregullat e Forumit.
  1 Tema
  115 Poste
  Postimi fundit nga Ledi1920 Shiko postimet e fundit
  E Mërkurë, 22 Korrik 2009 , 14:09
 • Gjithçka rreth fkvllaznia.net
  Ketu mund te jepni sygjerimet tuaja per sitin si edhe per forumin. Gjithashtu mund te njoftoni per problemet ne lidhje me sitin si edhe forumin.
  Moderator: Miri
  22 Tema
  2252 Poste
  Postimi fundit nga Admin Shiko postimet e fundit
  E Hënë, 17 Nëntor 2014 , 23:50
 • Prezantime dhe Pershendetje
  Prezantoni veten ne forum ne menyre qe te njiheni me njeri-tjetrin, si edhe pershendetni njeri-tjetrin.
  Moderator: GOLDIAN
  90 Tema
  2552 Poste
  Postimi fundit nga Admin Shiko postimet e fundit
  E Hënë, 28 Shtator 2015 , 12:11
 • Zone e Lire
  Ketu mund te shkruani dhe te diskutoni per çdo gjë ...
  121 Tema
  7990 Poste
  Postimi fundit nga vvvllaznia Shiko postimet e fundit
  E Hënë, 30 Tetor 2017 , 11:19
 • Shkodra
  Gjithcka rreth Shkodres sone te dashur.
  12 Tema
  154 Poste
  Postimi fundit nga GOLDIAN Shiko postimet e fundit
  E Martë, 18 Mars 2014 , 12:34
 • Kampionatet e huaja
  Ketu mund te diskutoni mbi kampionatet e huaja si kamponati Italian,Gjerman,Anglez, Spanjoll, etj.
  8 Tema
  4000 Poste
  Postimi fundit nga futbollist Shiko postimet e fundit
  E Shtunë, 10 Tetor 2015 , 01:16
 • Evenimente Europiane e Boterore
  Diskutoni per Kupen e Botes , Kupen e Europes , Ligen e Kampioneve , Kupen Uefa , Kupa Intertoto .
  Moderator: Man in Redblue
  36 Tema
  5829 Poste
  Postimi fundit nga futbollist Shiko postimet e fundit
  E Martë, 29 Shtator 2015 , 00:15
 • Sporte te ndryshme
  Ketu mund te shkruani per cfaredo lloj sporti ,
  si basketboll , formula 1 , boks , etj...
  32 Tema
  2273 Poste
  Postimi fundit nga futbollist Shiko postimet e fundit
  E Enjte, 01 Tetor 2015 , 11:11
 • Arkivi
  Tema
  Poste
  Postimi fundit
 • Tema te Arkivuara
  Ketu ndodhet te gjithe ato tema, te cilat jane te vjetra apo ne te cilat nuk diskutohet.
  547 Tema
  22486 Poste
  Postimi fundit nga ultraskuqeblu1 Shiko postimet e fundit
  E Martë, 19 Maj 2015 , 21:56

Identifikimi  •  Regjistrohu

Kush është në linjë

Në total janë 33 përdorues në linjë :: 6 të regjistruar, 0 të fshehur dhe 27 vizitorë (Këto të dhëna bazohen në regjistrimet para 60 minutash)
Numri Rekord i përdoruesve në linjë ishte 254 më E Shtunë, 04 Gusht 2012 , 21:20

Antarë të regjistruar: Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot], Sybleisoni, tolyaRer, Yahoo [Bot]
Legjenda: Administratorë, Moderatorë Global

Statistikat

Totali postimeve 74416 • Tema 1154 • Antarë 650 • Antari më i ri MothmanLok